ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ СПІВРОБІТНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 01.12.2023 14:12

Сьогодні працівники органів прокуратури в умовах війни виконують надважливу місію захисту цінностей і ідеалів правової держави,  демократичних прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією.

Шановні працівники прокуратури, від вашої щоденної діяльності залежить збереження стабільності, зміцнення законності й правопорядку, захист суспільства від беззаконня та злочинності.

У день професійного свята зичу незламності духу й непохитності в служінні Закону та справедливості. Нехай благополуччя, добробут, міцне здоров’я надають наснаги до нових звершень.

Путивльський міський голова             Костянтин ГАВРИЛЬЧУК