ВЧАСНА ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА

Дата: 29.11.2023 08:28

За кілька днів снігом засипало села В'язенського старостинського округу. На допомогу з очищення доріг і вулиць сіл від снігу прийшло сільгосппідприємство.

Висловлюємо подяку за надану допомогу в техніці директору ПП "Карла Маркса-2" С.В.Гаркавенку. Вдячні водієві А.П.Стрижаку за добросовістно виконану роботу.

Щиро дякуємо сільгосппідприємству за допомогу, небайдужість та співпрацю! Мирного неба над головою, міцного здоров'я і щедрої ниви Вам. Продовжуємо далі проводити очистку доріг та вулиць від снігу в населених пунктах. Вже розчищені 8 з 13 населених пунктів. Чекаємо на співпрацю і інші сільгосппідприємства. Дякуємо жителям за терпіння та розуміння!