У ГРОМАДІ ВАЖКА ВТРАТА

Дата: 21.11.2023 17:15

До с.Веселе "на щиті" повертається патріот та захисник України старший солдат, водій кулеметного взводу Приходцов Олександр Миколайович, 26.02.1984 року народження, який загинув біля села Іллінка Покровського району Донецької області.

Олександр перебував у місцях, де велися запеклі бої, бачив пекло на українській землі. Не дочекалася чоловіка дружина, без батька залишилися двоє діток.

Олександр був порядною, щирою, працьовитою людиною, добрим господарем. Цей важкий біль втрати розриває душу й серце не тільки близьким, а й усім жителям села та громади.

Висловлюємо сердечні співчуття рідним і близьким загиблого воїна, та низько схиляємо голови в скорботі.

Вічна пам'ять тобі, Олександре.