СЬОГОДНІ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПОДІЙ В ІСТОРІЇ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМІНИЛИ ЖИТТЯ БАГАТЬОХ УКРАЇНЦІВ, ЇХ БАЧЕННЯ СВІТУ, СВОЄЇ ДЕРЖАВИ Й СЕБЕ

Дата: 21.11.2023 08:51

Український народ постав перед світом незламним і нескореним, обравши для себе найвищі цінності: честь, гідність, свободу та єдність.

Відзначаючи десяту річницю подій Революції Гідності, ми вшановуємо світлу пам’ять полеглих на Майдані, що віддали власні життя за справедливість і бажання жити в європейській країні.

Нескорені майданівці й сьогодні боронять нашу державу від  російських окупантів  у лавах Збройних Сил України разом з тисячами тих, хто під час Революції Гідності були ще дітьми.

У такий величний день від щирого серця зичу всім нам миру, непохитної віри в перемогу, процвітання українського народу та вільного, щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!