КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «КУЛЬТУРА ПУТИВЛЬЩИНИ - РЕАЛЬНО ПОТУЖНИЙ ТИЛ»

Дата: 09.11.2023 16:22

Вітаючи сьогодні працівників галузі з професійним святом, Путивльський міський голова висловив вдячність за ту діяльність, яку вони розгорнули з початку повномасштабного вторгнення. Щоб перерахувати все, що зроблено за цей період, не вистачить і години.

Своїми діями та організованими заходами представники культури Путивльщини допомагають сьогодні не тільки військовим, а й жителям громади, підтримуючи їх матеріально та морально, ставши одночасно й волонтерами.

«Шановні працівники та ветерани галузі, зичу творчої наснаги, успішної реалізації нових проєктів. Нехай будуть здорові та щасливі ваші близькі, а заходи, які ви організовуєте, будуть тільки святковими», - зазначив Костянтин Миколайович.

Наближаємо перемогу разом.