ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СБУ ВАСИЛЯ МАЛЮКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2023 09:46

Дорогі українці! Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо день відважних і непереможних Героїв, завдяки яким наша країна є вільною та нескореною.

Протягом століть різні покоління українців виборювали своє право на життя та свободу. А сьогодні і нам випало захищати Батьківщину від чергової навали російської орди.

Ми чудово розуміємо, наскільки сильним і підступним є ворог. Але також знаємо, що у цій війні немає простору для компромісів. Наша мета – Перемога. І заради неї ми всі згуртувались як нація!

Військові й цивільні, молодь і літні – цілодобово всі ми разом наближаємо день, коли у звільнені міста й села повернуться синьо-жовті прапори.

Співробітники Служби безпеки України нищать ворога на передовій, проводять надважливі спецоперації, що змінюють хід війни, викривають зрадників і колаборантів, затримують навідників та диверсантів, розслідують російські воєнні злочини.

На жаль, у цій боротьбі наша Батьківщина втрачає кращих із кращих захисників і захисниць, які ціною власного життя показали всьому світу незламність українського народу.

Шануємо пам’ять полеглих Героїв! І рухаємося вперед, аби здобути таку жадану Перемогу!

«Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».

Зі святом, незламний народе!

Голова Служби безпеки України

генерал-майор