БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА»

Дата: 22.09.2023 08:40

БФ «РОКАДА» надає послуги з психологічної підтримки, соціальні консультації та соціальний супровід, юридичні консультації та правовий захист, надає підтримку в місцях компактного проживання.

З метою підтримки населення БФ «РОКАДА» організовує зустрічі з громадянами, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, постраждалим жителям, особами з інвалідністю тощо

Зустрічі та консультації відбуваються як особисто, так і группами.

Якщо виникли питання, кожен може звернутися до спеціалістів Фонду за телефоном 067 309 89 37 та 095 874 11 90 або поштою https://www.facebook.com/rokadasumy/, а також sumy@rokada.org.ua.

Сайт rokada.org.ua