СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 01.09.2023 16:48

У рамках угоди про співпрацю 01 вересня 2023 року до Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області завітали педагогічні працівники, батьки та вихованці Комунального закладу «Шалигинська спеціальна школа» на чолі з директором Тамарою Слукіною. Фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» провели комплексну оцінку розвитку дітей, надали поради батькам, обговорили шляхи співпраці щодо надання допомоги та підтримки дітям з особливими освітніми потребами в надзвичайних умовах воєнного стану, оптимальних шляхів надання освітньо-корекційних послуг дітям.