ПЕРШИЙ РЕЙС ВДАЛИЙ

Дата: 01.09.2023 15:27

Здійснив свій перший рейс у громаді соціальний автобус за маршрутом «Кочерги – Путивль».

Рейси виконує перевізник АТ «Костянтинівське АТП 11409», водій Володимир ГАЛУШКА.

Як повідомляє староста Ольга СЕМЕНЕЦЬ, жителі відмічають ввічливість водія, його уважність до людей, пунктуальність.

Спільно визначають зупинки на маршруті й курсування містом.

Сьогодні з Путивля автобус привіз декількох пасажирів у Волокитине, небагато поїхало й у місто, а ось зворотній рейс мав, як-то кажуть, аншлаг.

Мешканці вдячні за можливість з комфортом безкоштовно раз на тиждень їздити до міста в справах.

Нагадаю, що соціальні маршрути з віддалених сіл - це спільна діяльність Путивльської міської ради з Гуманітарною місією «Проліска», яка за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine надає транспортну підтримку жителям прифронтових і деокупованих територій.

Перевізники для таких маршрутів визначаються через тендерні пропозиції. Фінансові витрати беруть на себе благодійники.

Наразі в громаді два маршрути, ще з трьох тривають домовленості.

Подробиці тут:

З усіх інформаційних питань жителі сіл також можуть звертатися на місцях до старост.

Дякуємо «Проліска – Суми» за співпрацю.

Перемоги, миру та добра.