ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ З НАНЕСЕННЯ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ

Дата: 31.08.2023 16:07

За умовами договору підрядник-переможець тендерних процедур ФОП Мурейко Я. В. якісно виконав весь передбачений обсяг робіт з оновлення 38 пішохідних переходів (9 в особливо небезпечних місцях з червоною фарбою) та маркування 6,5 кілометрів горизонтальної дорожньої розмітки на 8-ми путивльських вулицях.

Дорожня розмітка - це запорука безпеки дорожнього руху.

Вона часто рятує життя, адже допомагає триматися правильної дистанції та потрібного інтервалу, задає напрямок руху транспорту, указує на небезпечні ділянки.

Бережімо себе й оточуючих!.

Дотримуємося правил дорожнього руху.