НА СУМЩИНІ ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПЛАНУЮТЬ ОЗДОРОВИТИ 670 ДІТОК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 16.08.2023 16:19

Про це під час брифінгу у медіацентрі розповіла директор обласного Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Людмила МУСІЯКА.

За її словами, з безпекових міркувань відпочинок та оздоровлення малечі Сумщини у рамах обласної програми здійснюється у таборах карпатського регіону, які відповідним чином ліцензовані та мають укриття. На відпочинок мають право діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти захисників та загиблих героїв, талановиті та обдаровані діти.

На ці цілі в обласній цільовій програмі передбачено 8 мільйонів гривень, за які планується оздоровити 670 дітей пільгових категорій. Наразі договори вже укладено на 350 осіб.

Детальніше: http://surl.li/kdjyb