ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ОТРИМУВАЛИ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ПРИЧЕТНІ ДО СПРАВИ МЕДИЦИНИ

Дата: 27.07.2023 14:34

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував за титанічну працю та кожне врятоване життя. «Ви той фронт і тил, що постійно стоїть на захисті здоров’я та життя людини. Часто не маєте спокію і відпочинку, забуваєте за власні емоції, відчуваєте занепокоєння та страх. Та попри все проявляєте чуйність і людяність до своїх пацієнтів», - зазначив посадовець.

Путивльська міська лікарня визначена загальним закладом охорони здоров’я і надає нашим жителям і вторинну допомогу.

Приємно, що медичні працівники міської лікарні за свою працю відзначені на районному та обласному рівнях.

Костянтин Миколайович побажав всім працівникам медичної галузі міцного здоров'я, стійкості духу і швидшої перемоги.

Разом ми сильні.