МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА ПРОДОВЖУЄ ДОПОМАГАТИ СУМЩИНІ ГОТУВАТИСЯ ДО ЗИМИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 28.06.2023 09:21

За дорученням голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА заступник голови Сумської ОВА Олег КОВАЛЬ взяв участь в офлайн зустрічі із представниками донорської спільноти.

Під час регіональної онлайн зустрічі розглядалися питання щодо ключових потреб гуманітарного характеру, з якими стикнулась область у зимовий період 2022/23 років. Говорили і про те, які потреби гуманітарного характеру будуть актуальними у наступному зимовому періоді – на 2023/2024 роки.

Олег Коваль подякував міжнародній спільноті за допомогу, яку було надано Сумщині у цей складний зимовий період.

Детальніше: http://surl.li/inqri