ПУТИВЛЬСЬКІ ВИПУСКНИКИ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 25.06.2023 11:57

Відбувся випускний вечір у Центрі позашкільної роботи.

«Вдячний нашим військовим за таку можливість», - підкреслив у своєму виступі Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Сьогоднішні випускники здобували освіту в старших класах в умовах війни. Хоча не могли повноцінно навчатися в школі, отримали високі результати при складанні НМТ.

«Дорогі випускники, сьогодні ви розпочинаєте важливий життєвий етап, обираючи професійний шлях дорослого життя. Попереду чекають перші кроки для здійснення мрій, задумів і сподівань. Вірте в себе, не сумнівайтеся та наполегливо працюйте, використовуйте нові можливості й перспективи, не бійтеся випробувань і ніколи не опускайте руки.

Зичу вам мирного, яскравого, незабутнього майбутнього», - побажав посадовець.