У СІЛЬСЬКИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВІДКРИТО КЛАСИ БЕЗПЕКИ

Дата: 22.06.2023 15:25

Це відбулось у межах реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки».

Класи розділені на кілька навчальних зон: пожежна безпека, мінна безпека, безпека дорожнього руху, надання долікарської допомоги та психологічного розвантаження. Тут діти різних вікових груп зможуть у теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основам пожежної та протимінної безпеки, правилам поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правилам надання домедичної допомоги.

Дуже важливо, щоб наші діти впевнено орієнтувались у питаннях цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та вміли формувати навички самозахисту й рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Дякуємо педагогічним колективам за плідну та результативну працю.