ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

Дата: 12.05.2023 08:33

Нині ми живемо в новій реальності через воєнні дії на території України. Але кожен новий день наближає нас до перемоги, адже чималих зусиль до цього докладаєте ви – медичні сестри та брати, акушерки, фельдшери, лаборанти, зубні техніки.

12 травня свято, яке ми відзначаємо у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, яка організувала перші у світі бригади сестер милосердя. Цей день – це своєрідна подяка всім вам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського духу на державному рівні.

Пишаємося вашою відвагою, сміливістю та відданістю.

Від усієї душі зичимо наснаги в нелегкій праці, міцного здоров’я, професійного зростання, сімейного й особистого благополуччя. Хай кожен новий день приносить вам маленькі й великі перемоги. Віримо, що наступного року Всесвітній день медичних сестер відзначимо урочисто під мирним небом.

Директор КНП «Путивльська міська лікарня»                      Ірина ГРАМАТИК

Головна медична сестра                                               Фаїна КАТРУК