ІЩЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Дата: 21.04.2023 15:33

ІЩЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

(16.12.1977 року народження)

(сержант, електрик-моторист роти зв’язку)

Загинув 24.11.2022 поблизу м.Бахмут Донецької області

Народився 16 грудня 1977 року в с.Зарічне Конотопського району Сумської області (колишнє с.Октябрське Путивльського району).

Отримавши в 1993 році освіту в Октябрській сільській школі, до 1996 року навчався в Путивльському ПТУ за спеціальністю «Тракторист».

Після навчання працював у совгоспі «Путивльський» помічником комбайнера. З осені 1996 року проходив строкову військову службу в м.Чернігів і м.Конотоп. Після демобілізації в 1998 році повернувся до рідного села, одружився. Увесь час працював сторожем у сільській школі.

За життя захоплювався розведенням голубів, любив рибалити.

24 лютого 2022 року пішов до Збройних Сил України добровольцем. До травня 2022 року воював під Черніговом, у період червня-листопада   2022 року боронив Україну під Бахмутом.

24 листопада 2022 року Микола Іщенко загинув біля м.Бахмут Донецької області.

Поховано Миколу Івановича 03 грудня 2022 року в рідному с.Зарічне Путивльської громади.

Без Миколи залишилися батьки, донька та неповнолітній син.