МАЙСЮК НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 17.04.2023 11:32

МАЙСЮК НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ

(01.05.2001 року народження)

(старший механік-водій танкового взводу)

Загинув 14.05.2022, виконуючи бойове завдання поблизу

с.Малинівка Пологівського району Запорізької області

Народився 1 травня 2001 року в с.Рівне Конотопського району Сумської області (колишній Путивльський район) у багатодітній родині, був найменшою дитиною.

Дитинство проходило в с.Кружок. Коли Назару виповнилося 4 роки, родина переїхала до м.Путивль.

Назар відвідував ДНЗ № 4. Хлопчик ріс комунікабельним, жвавим і непосидючим. З самого малку полюбляв різноманітну техніку, зброю, виготовляв іграшкову зброю з різноманітних підручних матеріалів.

Освіту здобував Назар у Путивльській загальноосвітній школі № 1 ім.Р.Руднєва. Уже підлітком навчився керувати автомобілем.

Після закінчення школи, коли хлопцю виповнилося 18 років, у 2019 році,  був призваний до Збройних Сил України. Свою строкову службу проходив у різних містах: Чернігів, Одеса, Миколаїв.

У жовтні 2020 року Назар після проходження строкової служби повернувся додому, але думки про армію не покидали хлопця. 16 лютого 2021 року уклав контракт зі Збройними Силами України. У цей час вивчився на танкіста.

Під час своєї служби за контрактом був у різноманітних місцях. Початок повномасштабного вторгнення зустрів на Чернігівщині, потім був у Волновасі, на донецькому та запорізькому напрямках.

Загинув 14 травня 2022 року поблизу населеного пункта Малинівка Запорізської області.

Назар був дуже активним, любив гумор, спілкування. Завжди допомагав сусідам. Ніжно та шанобливо ставився до матері, постійно підтримував сестер. Ніколи ні про кого не забував.

Назар Майсюк похований 21 травня 2022 року в м.Путивль Путивльської громади.

Без Назара залишилися батьки, 2 сестри та брат.

Указом Президента України № 390/2022 від 03 червня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).