БУЧИЧЕВ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ

загону спеціального призначення)

Загинув 09.04.2022, виконуючи бойове завдання поблизу

с.Довгеньке Ізюмського району Харківської області

Народився 6 січня 1997 року в с.Скуносове Конотопського району Сумської області (колишній Путивльський район).

Закінчив Путивльську загальноосвітню школу I—III ступенів № 2, був членом путивльської футбольної команди «Ярославна».

У 2021 році вступив на навчання до Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ за спеціальністю «Агроінженерія».

Брав участь у війні на сході України на посаді командира відділення 15-го мотопіхотного батальйону «Суми» 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України.

24 лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну, приєднався до Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» з позивним «Халк».

Загинув 9 квітня 2022 року в боях під Харковом від осколкового поранення під час виконання бойового завдання.

Євген Бучичев похований 15 квітня 2022 року в рідному с.Скуносове Путивльської громади.

Без Євгена залишилися батьки та брат Ігор, який боронить нашу державу.

Указом Президента України № 372/2022 від 26 травня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).