ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ТВОРЧІСТЮ ЛІНИ КОСТЕНКО

Дата: 04.04.2023 16:10

Чергове заняття україномовного клубу було цікавим та насиченим. Спочатку ми провели стислий огляд основних змін у новій редакції «Українського правопису»: подвоєння літер, складноскорочені слова, слова іншомовного походження, слова, що пишуться з великої літери тощо.

Щиру зацікавленість присутніх викликало читання твору видатної української поетеси Ліни Костенко «Маруся Чурай». Клубівці буквально поринули в історичні події національно-визвольної боротьби за часів Богдана Хмельницького. А також насолодилися яскравим поетичним твором.

Нагадаємо, що наші заняття регулярно відбуваються щовівторка об 11 годині.

Прихотьте, не пошкодуєте.