ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НАГАДУЄ

Дата: 04.04.2023 16:29

05.04.2023 закінчується видача продуктових наборів для жителів вулиць Героїв Путивльщини та Монастирської.

Відповідно до графіку, 6 квітня запрошуємо жителів вулиць князя Володимира та Миклашевського (Михайлова).

7 квітня продуктові набори зможуть отримати жителі вулиці Вознесенської.

Чекаємо вас з 9-00 до 14-00 в Путивльському ліцеї № 2 по пр.Іоанна Путивльського ,79.

Допомога надається на кожного жителя міста, у тому числі ВПО. Обов’язково при собі мати оригінали документів, що посвідчують особу та підтверджують реєстрацію в м.Путивль (паспорт, ID-картку з довідкою про реєстрацію, свідоцтво про народження дитини, довідку ВПО).