ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.03.2023 08:24

Вітаємо вас з професійним святом.У сучасному супільстві комунальні блага стали звичною нормою життя, але для забезпечення їх стабільного функціонування необхідно докладати неабияких зусиль.

Так, запорукою успішного розвитку житлово-комунальної сфери є високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність у виконанні поставлених завдань.

Висловлюємо щиру вдячність за відданість обраній професії, нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян.

Зичимо вам сили й наснаги,  успіхів у виконанні професійних завдань, злагоди, хорошого весняного настрою, сімейного затишку та довгоочікуваного миру.