ПРОДОВЖУЄМО ВИВЧАТИ РІДНУ МОВУ

Дата: 14.03.2023 09:45

Сьогоднішні заняття  були напрочуд цікавими й захоплюючими, а також корисними. Вивчали тему «Зміни в лексиці української мови».

Лексична система, як і мова в цілому, постійно змінюється, причому порівняно з фонологічною і граматичною системами - найшвидше. Одні слова зникають із мови, інші  з'являються. Змінюються й значення слів. Зміни в словниковому складі української мови пов’язані зі  змінами в усіх сферах суспільного життя. Сьогодні ми   ознайомилися з 10-ма  правилами  про зміни в лексиці  української мови.

Дякуємо нашому  педагогу-волонтеру Олександрі Богдановій  за цікаві заняття.

Запрошуємо всіх бажаючих: долучайтеся до вивчення української мови.