КНИГИ-ЮВІЛЯРИ

Дата: 24.02.2023 13:11

Книги, як і люди, мають свою долю, свою історію, вони народжуються, але не вмирають. Багато є книжок, які читає і перечитує не одне покоління читачів. Ними захоплюються, над ними розмірковують, у них вчаться життєвій мудрості.

Здається, що їх герої живуть серед нас, а їх характери, ставлення до життя так близькі сучасній людині, що часом важко повірити, що книзі вже понад 100, а іноді й 500 років. І читаючи такі книжки, не завжди замислюєшся про час її написанняДо уваги користувачів  бібліотеки виставка книг-ювілярів «Літературна BOOK-симпатія» з книгами-ювілярами 2023 року. Тож давайте разом пригадаємо та перечитаємо шедеври світової та української літератури. Вони цього варті. Чекаємо  на вас!