ВДЯЧНІСТЬ ЗА СПІВПРАЦЮ

Дата: 14.02.2023 11:00

Вихідними днями Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з представниками ГО «Інформаційно-аналітичний центр Міжнародного товариства прав людини», які протягом уже тривалого часу допомагають Путивльській громаді.

Жителі відчувають підтримку, адже людина починається з добра й добром освячується.

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою.

«Дякую однодумцям, працівникам «IAC ISHR / Международне товариство прав людини», що підставляєте своє плече всім тим, хто потрапив у складні життєві обставини. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів. Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за людські долі», - зауважив Костянтин Миколайович.