ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 16.01.2023 15:49

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами. “Кіборги” вистояли, не витримав  бетон”, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.

Бої за Донецький аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, тобто 242 дні. У фондах бібліотеки є  видання, автори  яких розкривають жахіття цих подій. Запрошуємо відвідувачів  перегорнути трагічні сторінки історії України.  Схилимо голови перед подвигом українських Героїв. Слава Героям України!