У 2019 РОЦІ ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ООН ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ 4 СІЧНЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ АЗБУКИ БРАЙЛЯ

Дата: 04.01.2023 11:32

Мета  його– підвищення обізнаності населення про проблеми незрячих та слабозорих людей. Шрифт Брайля – це унікальна азбука, яка являє собою тактильне поєднання графічних символів за допомогою 6 точок, що дає змогу передавати букви, цифри, музичні, математичні та інші знаки. Азбука Брайля є не тільки засобом спілкування, але й має велике значення для забезпечення права на доступ до інформації, освіти, здійснення права на свободу вираження поглядів, а також для їх соціальної інтеграції.

В читальній залі бібліотеки в пункті безоплатної правової допомоги є видання надруковане цим шрифтом Брайля. Тож запрошуємо вас до бібліотеки