У 2022 РОЦІ УРЯД БЕЗКОШТОВНО ЗАБЕЗПЕЧИВ ЖИТЕЛЯМ ПРИФРОНТОВИХ РЕГІОНІВ МАЙЖЕ 200 ТИСЯЧ КУБОМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

Дата: 03.01.2023 08:36

Станом на 2 січня до територіальних громад прифронтових областей доправлено понад 199 тисяч метрів кубічних дров, з яких 151 тисяча вже розподілена серед домогосподарств. Загалом більш ніж 53 тисячі сімей отримали безоплатні дрова для обігріву своїх осель у зимовий період.

На кінець 2022 року областями було реалізовано кошти на суму понад 524,5 млн гривень, що складає понад 93% виконання субвенції.

Наразі продовжуються доставка та розподіл паливної деревини, аби жителі прифронтових територій могли перезимувати в теплі.

Нагадаємо, з метою забезпечення паливною деревиною населення територій, прилеглих до зони бойових дій, Уряд за ініціативи Мінреінтеграції затвердив розподіл субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам.