НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Дата: 12.12.2022 10:48

Протягом листопада 2022 року проходив Відкритий обласний дитячий конкурс виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик», у якому з великим задоволенням взяли участь учасники зразкового аматорського хорового колективу Комунального закладу «Путивльський будинок культури» виконавчого комітету Путивльської міської ради (керівник - заслужений працівник культури України Олена Черв’яцова).

Маленькі зірочки зайняли призові місця у своїх номінаціях:

СОФІЯ ГАЛЬМАКОВА нагороджена дипломом ІІ ступеня Відкритого обласного дитячого конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні в номінації «Солісти - вокалісти», вікова категорія: від 6 до 8 років.

АНАСТАСІЯ НОВІКОВА нагороджена дипломом ІІІ ступеня Відкритого обласного дитячого конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні в номінації «Солісти - вокалісти», вікова категорія: від 9 до 11 років.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог і успіхів.