ПІДТРИМАЙ ВОЇНІВ ЗСУ

Дата: 15.11.2022 15:58

Публічна бібліотека продовжує участь у  благодійній  акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ».

У бібліотеці організована виставка-продаж робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  на підтримку ЗСУ, яка постійно поповнюється новими роботами, квітами, сільгосппродукцією.

Запрошуємо путивлян і гостей міста відвідати благодійну виставку-продаж і власним прикладом допомогти  нашим воїнам  наблизити перемогу. Бібліотека чекає на Вас!

Кошти, отримані від реалізації художніх творів  у рамках заходу «Путивльщина в підтримку ЗСУ» будуть  направлені на  необхідні  придбання  для путивльських воїнів.

Разом ми переможемо!

Приєднуйтеся  до нас!