СЬОГОДНІ ПІЗНАЙКИ "ПОДОРОЖУВАЛИ КАЗКОВИМ ЛІСОМ"

Дата: 21.10.2022 14:36

Осінню подорож по казковому лісу здійснили гуртківці клубу "Пізнайки". В цій подорожі діток супроводжував вірний друг - собачка на прізвисько Буся, яка приєдналася до нашої пізнавальної мандрівки.

Подорож розпочалася із перегляду презентації "Цікаві факти про диких тварин". Потім діти дізналися про королеву лісу - руденьку лисичку . Дітлахи оволоділи енциклопедичними знаннями про характерні особливості цих тварин у природі. Особливо дітям сподобалась гра-пантоміма, де потрібно було відтворити рухи цих тваринок.Гуртківці згадали багато казок, де головною героїнею виступає лисичка, прослухали та заспівали пісеньку про лиску-Лариску, а потім самостійно виготовити з паперу іграшку лисичку. Роботи вийшли чудові та креативні. Від цієї дивовижної подорожі діти залишилися у захваті!