ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 24.10.2022 08:30

Навіть не зважаючи на похолодання та погодні умови, наша патріотична акція на підтримку земляків - бійців ЗСУ продовжується.

Відбулася чергова акція з продажу хлібної продукції, яку нам люб’язно предоставили підприємці Ярослав СИЧЕВСЬКИЙ і Андрій УМРЮХІН, а також допомогли та виготовили продукцію: Путивльський мистецький ліцей. ЇМ ДУЖЕ ВДЯЧНІ.

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 7495 грн.

Усі кошти наразі спрямовуються для допомоги нашим землякам, які захищають Україну в запеклих боях у найгарячіших точках.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.