РУБРИКА: "МОЯ УКРАЇНА"

Дата: 20.10.2022 14:11

Наша Україна - єдина країна! Українці - нескорена нація, мужня, сильна! Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Багато наших  громадян пішли  до лав українського війська. А ми, намагаємося  прикладати багато зусиль для того, щоб майбутнє наших дітей було добрим і щасливим, щоб росли вони справжніми українцями із гарячими серцями, палкими патріотами своєї Батьківщини!

Наші гуртківці клубу "Читайлик" продовжують підтримувати Україну! І сьогодні Ліза Приходько читає для Вас вірш В. Сосюри "Любіть Україну"

Фото без описуhttps://www.facebook.com/TovstikV/videos/1452254248605131/?idorvanity=357471277782998