РАННЯ ДІАГНОСТИКА РЯТУЄ ЖИТТЯ

Дата: 20.10.2022 14:08

До Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози, що проводиться щорічно 20 жовтня, публічна бібліотека підготувала тематичну поличку «Рак молочної залози: лікування та профілактика».

Працівники бібліотеки проінформували читачів про серйозність ризиків захворювання, про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, привернули увагу до питань профілактики, раннього виявлення, своєчасного та якісного лікування, а також реабілітації. Адже своєчасна діагностика раку грудей має суттєве значення і підвищує шанси на успішне лікування! Будьте пильні до свого здоров’я, бережіть його!