ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СПІВУ

Дата: 17.10.2022 16:26

Щороку 17 жовтня у світі відзначається Всесвітній день співу. Засновником цього свята є музикант із Колорадо Скот Джонсон. Вперше святкування було проведено в 2012 році. Мета святаорганізувати масовий спів на всій планеті, який сприяє загальному зближенню, єдності та гармонії. А ми пропонуємо  Вам завітати до нашої бібліотеки, та обрати літературу про видатних композиторівспіваків України, які створюють і бережуть наш пісенний скарб, а також  пісенники, що містять авторські та українські народні пісні, які підтримують бойовий дух нашого непереможного народу.