З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 14.10.2022 08:48

Читачі нашої бібліотеки вітають всіх захисниць та захисників зі святом – Днем захисника України! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Наші дітки вивчають українські традиції, вчать вірші, малюють малюнки для військових на передову, допомагають в волонтерській діяльності: плетуть сітки, виготовляють прикраси, а також збирають кошти для допомоги ЗСУ під час акцій міста «Путивльщина в підтримку ЗСУ».

До цього дня в бібліотеці створена виставка, яка складається з книг та дитячих малюнків. В цей день ми також згадуємо про свято козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, про ці свята також можна дізнатися в нашій бібліотеці. Разом до перемоги!