ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДРОВАМИ ОСІБ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 19.10.2022 11:54

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2022 р. № 1139 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України" Сумській області на зазначені цілі затверджені кошти в загальній сумі 154,522 млн. гривень. Виділені кошти не забезпечують заявленої потреби домогосподарств у деревині паливній. Нашій громаді доведена орієнтовна кількість домогосподарств (1440 домогосподарств), які будуть забезпечені деревиною паливною за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Звертаємо увагу, що відповідно до порядку безоплатного розподілу деревини паливної серед домогосподарств першочергово забезпечуються домогосподарства, у яких зареєстровані:

сім'ї військовослужбовців та членів територіальної оборони Збройних Сил України;

багатодітні сім'ї;

неповні (очолювані одним з батьків) домогосподарства з дітьми;

малозабезпечені домогосподарства з дитиною/дітьми;

особи з інвалідністю;

домогосподарства, у яких зареєстровані лише непрацездатні особи.

Для того щоб домогосподарство зареєстрували, яке потребує забезпечення деривиною паливною, необхідно ТЕРМІНОВО звернутися до відділу з питань соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою: м.Путивль, вул.Першотравнева, 84, кабінет № 7 (у сільській місцевості необхідно звернутися до старости) для написання заяви та подачі відповідних документів.

Які документи потрібні?

1) копія паспорту (якщо паспорт у вигляді ID-картки, то необхідна довідка про місце реєстрації);

2) копія документа, що посвідчує статус особи;

3) довідки організацій про незабезпечення будинку газо- та електроопаленням.

Довідки за телефоном 0958741190