ОФЛАЙН-НАРАДА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Дата: 08.09.2022 14:22

08.09.2022 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду за участю  асистентів вчителів Путивльського ліцею № 2 імені Г.Я. Базими «Основні напрямки роботи асистента вчителя під час дистанційного (змішаного) навчання».

Під час наради було розглянуто нормативно-правові документи щодо роботи асистента вчителя та складання індивідуальної програми розвитку на дитину з ООП. Надані практичні поради щодо складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами.