ДОРОГІ ОСВІТЯНИ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 02.10.2022 11:02

Щиро вітаю з Днем працівників освіти. Ви демонструєте справжню відданість своїм учням і професії, продовжуючи працювати навіть в умовах війни. Окрім щоденного навчання й виховання покоління патріотів, ви, не розмірковуючи, у важкий час стали волонтерами та захисниками. Велика дяка вам за це.

Ваша робота — це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.

Тож нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними.

Нехай учні будуть старанними — такими, якими можна пишатися. А в родині панує щастя і затишок. Миру вам і нашій країні.

Зі святом.

Усе буде Україна.