ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ МАСОВИХ УБИВСТВ У БАБИНОМУ ЯРУ

Дата: 29.09.2022 16:36

Бабин Яр… Всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут в роки німецької окупації було розстріляно понад 100 тисяч мирних громадян, з них приблизно 65-70 тисяч євреїв.

Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. В пам’ять жертв цієї трагедії в бібліотеці оформлено виставку-пам’ять «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії». На виставці представлена література, яка знайомить з архівними документами, свідченнями очевидців, художніми та вокально-симфонічними творами, розкриваючи тему трагедії Бабиного Яру на тлі подій Другої світової війни.