РУБРИКА "ЧИТАЄМО РАЗОМ"

Дата: 22.09.2022 15:17

Сучасний світ - наче великий ярмарок, на якому обмінюються інформацією, знаннями.

Хіба не диво: розгортаєш книжку, журнал - і збагачуєшся знаннями, які для тебе збирали, накопичували багато людей часом не одне століття. Однак так роблять лише ті, хто любить читати, хоче знати більше, прагне до саморозвитку і мріє змінити світ.

Клуб "Читайлик" упевнений, що всі Читайлики - саме такі, люблять читати і дізнаватися нове. Тому, наша Вероніка Іванова (учениця 4-Б класу Путивльського ліцею №1) самостійно обрала збірочку віршів О.І. Золочевської "Привіт, їжачок!" і прочитала для малюків.

Фото без описуhttps://www.facebook.com/TovstikV/videos/818882192627551/?idorvanity=357471277782998