СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНОМОВНОГО КЛУБУ ЗА ЗМІНЕНИМ ГРАФІКОМ РОБОТИ

Дата: 21.09.2022 17:10

Трохи повільно, але впевнено ми продовжуємо вивчати частини мови. Сьогодні ми вивчали  частину мови – дієслово.  Олександра Миколаївна значну увагу приділила  вправам і завданням з закріплення  матеріалу. Кожне наше заняття, то сходинка до скорішого оволодіння  рідною  мовою.

Ми впевнені, що справа, яку ми разом  робимо, корисна й благородна.  Дякуємо викладачу-волонтеру Олександрі Миколаївні за її майстерність у проведенні занять.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до занять з вивчення української мови.