ВСЕСВІТНЯ ПРОДОВОЛЬЧА ПРОГРАМА

Дата: 14.09.2022 16:24

У Сумській області між Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації і Всесвітньою продовольчою програмою укладено угоду про здійснення екстреної роздачі продовольства постраждалому від кризи населенню в Україні в рамках обмеженої надзвичайної операції ВПП в Україні. В укладеній угоді визначені певні категорії населення, які матимуть змогу отримати даний набір продуктів.

У рамках даної програми в громаду вже надійшло 25 777 кг рису.

Наступним очікується надходження гороху та олії.

Після надходження продовольства в повному обсязі та комплектування, набори будуть роздані домогосподарствам.

Про час, місце видачі та категорії отримувачів буде повідомлено на нашій сторінці.