ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ М.ПУТИВЛЬ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

Дата: 03.09.2022 08:28

Окупація нашого міста тривала довгих 23 місяці й 23 дні й тільки 3 вересня 1943 року територія була повністю звільнена від ворога. Подвиги путивлян та партизанів-ковпаківців у тяжкі воєнні лихоліття назавжди залишилися в пам’яті нащадків, адже їх боротьба, самовіддана праця й героїзм сприяли відчайдушній перемозі над загарбниками.

Низький уклін та вічна пам’ять полеглим героям, які ціною власних життів зберегли рідну землю від нацистської навали.