З МЕТОЮ ЙОДНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ

Дата: 19.08.2022 15:31

КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради отримало 10 000 таблеток Калію йодид.

З 30 травня за рекомендацією Сумського обласного управління охорони здоров’я розпочато видачу препарату вагітним, медичним працівникам, дитячому та дорослому населенню до 40-річного віку.

Хто досі не отримав таблетки Калію йодид, пропонуємо звернутися до свого сімейного лікаря/педіатра.

Примітка: * Для людей віком більш ніж 40 років радіоактивний йод не несе настільки ж високий ризик розвитку раку щитоподібної залози, як для інших категорій населення. У зв’язку з цим для осіб віком понад 40 років приймання препарату не рекомендоване.