«ЛЮДИНА- ТАЛАНТ, ЛЮДИНА- ОРКЕСТР — ЮРІЙ ІЗДРИК»

Дата: 16.08.2022 15:08

Юрій  Іздрик — український поет, прозаїк. Народився 16 серпня 1962 року  в м. Калуш Івано-Франківської області . В 1984 році      закінчив Львівський політехнічний університет. Працював на заводі, в науково-дослідному інституті. З кінця 1980-х став активним учасником культурного життя як літератор, видавець, художник та музикант. Живе в Калуші.
Відомий поєднанням візуального, музичного та словесного мистецтва. Учасник проекту DrumТИатр. Лауреат премії Книга року BBC-2009 за збірку прози  «ТАКЕ».  Дебютував заснуванням літературно-мистецького журналу Четвер (1989), де були опубліковані одні з перших його оповідань та    віршів.
У фондах нашої бібліотеки є його декілька збірок творів. Тож  завітайте до бібліотеки для  ознайомлення  з творчістю  Юрія Іздрика.