ВИБОЇНИ НА СЛОБІДСЬКІЙ БУДУТЬ ЛІКВІДОВАНІ

Дата: 17.08.2022 13:49

"І станеться це найближчим часом". - запевнив Путивльський міській голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Питання озвучив на минулій сесії депутат Олександр ТЕЛЬОНКОВ, зачитавши колективну заяву мешканців вулиці Слобідська про допомогу в ліквідації вирви на дорозі.

"Нам відома ця проблема, - пояснив голова, - адже після того, як рашисти зруйнували міст у Пересипках, ця вулиця використовується як об'їзна дорога й руйнується вантажівками. Звісно, можна спробувати "залатати" яму самотужки, але такий ремонт ненадовго. Ми шукаємо підрядника, який зголосився б на цю роботу. І вже є певна домовленість - плануємо, щоб усі вибоїни по вулиці Слобідській до Двохрамного схилу були якісно заасфальтовані".

Сподіваємось, що так і буде.

З вірою в Перемогу!