ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДЛЯ ГРОМАДИ

Дата: 16.08.2022 16:40

16 серпня продовжили видавати гуманітарну допомогу людям віком від 60+ та ВПО з інших областей України, непрацюючим особам віком від 57 до 59 років включно, учасникам ліквідації на ЧАЕС, які не досягли пенсійного віку, особам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.) та багатодітним родинам.

Сьогодні продуктові набори отримали 165 осіб.

УВАГА!!! З 16 серпня продуктові набори мають змогу отримати багатодітні родини. При собі обов'язко мати пакет для набору.

Звертаємося з проханням до мешканців багатоквартирних та приватних будинків, якщо поряд з вами проживають люди похилого віку, які не можуть самостійно пересуватися й вони ще не отримали продуктові набори, подзвоніть за телефоном «гарячої» лінії 0958741190.