ПРИЄМНИЙ ВІЗИТ

Дата: 11.08.2022 09:31

Метою відвідин Путивльської громади відомої волонтерки, громадської діячки, співачки та телеведучої, народної депутатки Софії ФЕДИНИ була моральна та матеріальна підтримка наших захисників. І це успішно вдалося!

Крім того, високоповажна гостя ознайомилася зі славетною історією нашого краю. Велика вдячність Сергію ТУПИКУ та Світлані ДАВИДОВІЙ і колективам, які вони очолюють.

Користуючись нагодою, Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК передав Софії Романівні звернення про допомогу в розв'язанні найбільш болючих проблем громади: збереження лікарні, перерозподіл надходжень від ПДФО, повнота надходжень податків тощо.

Такі ж звернення міська рада направляла раніше народним депутатам від правлячої партії, тож сподіваємось, що нас почують.

З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ!