НАДАНА ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ

Дата: 03.08.2022 11:19

Йдеться про електронну петицію Ольги ЮРЧЕНКО від 11.07.22 р. "Про недопущення відставки міського голови".

«Законодавством України не визначено поняття "відставка міського голови". Натомість, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" врегульовані питання дострокового припинення повноважень міського голови. Наразі у міській раді відсутні документи про відкликання міського голови з посади за народною ініціативою. Тож повноваження про підтримку, чи непідтримку електронної петиції у міської ради відсутні", - йдеться в офіційній відповіді.

Разом переможемо.